Media Convertor Navaio NAV-NA610MC

352 RON

Pret cu TVA
Cantitate

Produse similare

630 RON

Transciever Date+Alimentare pana la 1.5km
Suporta transmisie pe cablu Coaxial sau UTP
Transmite alimentare 12V DC
Pret / set

Producator: 
129 RON

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45. Braun Group.

Producator: 
129 RON

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45. Braun Group.

Producator: