Cablu Fibra Optica 4 fibre single mode

2 RON

Pret cu TVA
Cantitate

Produse similare

9 RON

Pigtail SC/PC, fibra SM 0,9mm, lungime 1m

Producator: 
10 RON

Caseta sudura optica ( pentru maxim 8/12 conexiuni prin sudura )

Producator: 
129 RON

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45. Braun Group.

Producator: