XTR101-LD1310-25

129 RON

Pret cu TVA
Cantitate

Produse similare

129 RON

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45. Braun Group.

Producator: 
240 RON

Convertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO.

Producator: 
321 RON

Media convertor 1000 Mbps
Necesita modul SFP
Compatibil cu Switch-urile Ethernet si PoE

Producator: