Pigtail fibra single mode

9.24 RON

Pret cu TVA
Cantitate

Produse similare

2 RON

Cablu Fibra Optica TYPE 12 PE - 4 x 9/125 - Central tube, metalfree, protectie ultraviolete, protectie rozatoare

Producator: 
10 RON

Caseta sudura optica ( pentru maxim 8/12 conexiuni prin sudura )

Producator: 
129 RON

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45. Braun Group.

Producator: